לכל הטיפים והכתבות

עיצוב דירות יוקרה

עיצוב דירות יוקרה הינו תחום שצובר פופולריות רבה במהלך השנים האחרונות. אנשים רבים מעוניינים להעניק לחלל המגורים שלהם את העיצוב אשר ישדר קלאסיות ומינימליזם אך בו בזמן יהיה גם שימושי ומפנק. לילך שפירא- עיצוב פנים והום סטיילינג מתמחה בעיצוב דירות ומעניקה לכל פרויקט את מלוא תשומת הלב והיחס הדרוש על מנת שהתוצאה הסופית תענה על הצרכים שלכם במלואם.

דגשים לעיצוב דירות יוקרה 

עיצוב דירות יוקרה טומן בחובו אתגרים רבים. רק מעצב פנים מקצועי אשר התמודד עם האתגר בעבר יכול לשים את הדגשים במקומות הנכונים על מנת להשיג את הקו העיצובי המתבקש.

· מיצוי חלל - הבית אף פעם לא יכול להיראות גדול מידי, הבעיה היא תמיד הפוכה, במיוחד בערים הגדולות. הדירות לרוב קטנות וצפופות, אך עיצוב מדויק וניצול נכון של החלל שעומד לרשותכם יכול ליצור את ההרגשה כי הדירה גדולה יותר ממה שהיא באמת.

· תאורה נכונה - עיצוב תאורה הוא אחד הדברים החשובים ביותר שאתם יכולים לעשות. ניצול נכון של תאורת יום טבעית יכולה לעזור לכם גם לחסוך כסף וגם ליצור אפקט של בית מואר תמידית. תכנון של מערך התאורה הטבעית והמלאכותית יכול לשפר את מראה הדירה שלכם פי כמה וכמה.

· טכנולוגיה - אין דבר שמשדר מראה יוקרתי יותר ממכשירים חדישים שעומדים בחזית הטכנולוגית והופכים את הבית שלכם למשוכלל הרבה יותר.

עיצוב דירות יוקרה - זה רק נראה יקר

עיצוב פנים יוקרתי לא בהכרח אומר כי כל התהליך יעלה לכם ביוקר. היכולת של מעצבת הפנים- לילך שפירא להפוך כל דירה לדירת יוקרה טמונה בעיקרה בכישורי העיצוב שלה ושילוב אלמנטים שונים בצורה שתשרה אווירה יוקרתית. הום סטיילינג במיטבו יכול לעזור לכם לקבל את האלמנטים המבוקשים על ידי סידור ועיצוב הבית ברמה הבסיסית עם מעט התערבות של בניה מחודשת או שבירה ובניית קירות. בידיה הנאמנות של לילך תוכלו להעניק לדירה את האפקט היוקרתי המבוקש במסגרת התקציב אותו הגדרתם מראש.

עיצוב דירות יוקרה עם לילך שפירא