לכל הטיפים והכתבות

עיצוב בתי יוקרה

אם חשבתם שמספיק לקנות רהיטים יקרים ונברשת גדולה ומפוארת ולקבוע שמדובר בעיצוב יוקרתי, אתם לא יכולים להיות רחוקים יותר מין האמת. עיצוב בתי יוקרה זוהי משימה מורכבת ועדינה בו זמנית. על המעצב להיות מוכן לשים לב לפרטים העיצוביים הקטנים ולמקם אותם בצורה מושלמת על מנת לקבל את המכלול העיצובי המדויק. לילך שפירא- מעצבת פנים והום סטיילינג תעניק לבית שלכם את המראה היוקרתי ולא מתאמץ, כך שמהרגע הראשון תוכלו לספוג את האווירה היוקרתית שבמקום.

עיצוב בתי יוקרה ברמה שלא הכרתם

עיצוב בתי יוקרה זהו עניין של איזון בין אלמנטים עיצוביים לפונקציונליים אשר יחד יוצרים אווירה מזמינה, יוקרתית ונוחה לבני הבית.

· סגנון - גם לבתי יוקרה יש סגנונות שונים. תוכלו לבחור בין עיצוב קלאסי ששואב השארה מבתים אירופאים  עם רהיטי עץ כבדים וגווני שמנת, לבן וזהב. לעומת עיצוב רטרו הדוגל בעיקר בשימוש בפריטים עם צבעים עזים כמו ירוק, כתום וצהוב חרדל.

· פינוקים - חלק מהיתרון של בתי יוקרה זו היכולת לשלב בהם בצורה די חופשית אלמנטים שהם נטו לפינוק, כמו מכשירי טכנולוגיה שונים שיכולים להפוך את ביתכם לנוח ויעיל יותר. בית חכם זו דוגמא נפלאה לכך.

· חומרי גלם - שימוש בחומרי גלם שיהוו מראה מרשים ויעלו תחושת פאר יכולים להוסיף לעיצוב הכולל. זכוכית ומתכות הן בחירה מועדפת על אנשים רבים כיוון שהם מספקים מראה נקי וגימור חלק למשטחים שונים.

התאמת צבעים נכונה

פעמים רבות בעת עיצוב בתי יוקרה עלינו לעצור לרגע ולשים לב לצבעים השונים שבאים לידי ביטוי ולשילוב ביניהם. מעבר לפרקטיות של הבית, המטרה כאן היא ליצור עיצוב חלק ומודרני אשר משרה אווירה יוקרתית. חשוב לזכור כי משחק נכון של צבעים יכול ליצור מראה של חללים גדולים יותר. על מנת להשיג את המטרה הזו תוכלו להיעזר בשירותיה של לילך שפירא- מעצבת פנים והום סטיילינג. בכדי לממש את מלוא הפוטנציאל של הבית שלכם מעצבת פנים מקצועית יכולה לעזור לכם להשיג את התוצאה המבוקשת והמעוצבת אשר עונה על הצרכים שלכם במלואם.