לכל הטיפים והכתבות

עיצוב בתים פרטיים

עיצוב בתים פרטיים על ידי לילך שפירא – עיצוב פנים והום סטיילינג יוכל ללא ספק ליצור את השילוב האידיאלי עבורכם שבין החלום המעוצב בו אתם חושקים לבין התנאים שבשטח והיכולת לשמור על פונקציונליות רבה בעיצוב. זאת ניתן יהיה לעשות תוך כדי ניצול מדויק של חלל הבית והחצר ובהתאמה של חללי המגורים בקו עיצובי מדויק .

על תהליך עיצוב בתים פרטיים 

חשוב להבין כי עבודה עם מעצבת פנים מקצועית תוכל להיות זו שתהיה אחראית ליצירתו של העיצוב המרשים ביותר בעבור כלל הצרכים השימושיים והעיצוביים שלכם.

·        בשלב הראשון תתבצע שיחה איתכם על מנת להבין את הסגנון העיצובי המבוקש על ידכם כמו גם כל הצרכים אשר דורשים מענה פונקציונלי ומעוצב בו זמנית.

·        לאחר מכן מעצבת הפניםתבחן את הנכס שלכם לעומק. כך למעשה תחקור את המבנה אשר עומד לרשותה, על כל יתרונותיו מיקומו בשטח והדרכים השונות אשר בהן יהיה ניתן ליצור עיצובים מיוחדים.

·        לאחר קבלת כל המידע הנחוץ ניתן יהיה לחתום על הסכם עבודה משותף המגדיר תכנית עבודה מסודרת.

·        הגשת סקיצות ראשוניות ולאחר אישורן ניתן יהיה להציג הדמיה לבית אשר תוכל לאתר באופן כללי את השינויים העתידיים להתבצע בביתכם.

·        בחירתו של הקבלן המבצע זו משימה חשובה, כך שתוכלו לבחור בקבלן משלכם או להסתמך על ניסיונה של מעצבת הפנים ולבחור באנשי המקצוע איתם היא עובדת מזה תקופה ארוכה.

·        תוכלו ליהנות מליווי מלא של כל תהליך העבודה ופיקוח על העבודות המתבצעות על ידי מעצבת הפנים.

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני

חשוב לציין כי עבודה בשיתוף פעולה מלא בין מעצבת הפנים לבין הלקוח תהיה זו שתשפיע בצורה הישירה על התוצאה שתתקבל. שהרי בשעה שתוכלו לספק בעבור לילך שפירא – עיצוב פנים והום סטיילינג, את כל המידע אותו רצונותיכם והצרכים אשר יש למצוא להם מענה עיצובי, הרי שנוכל להתאים את העיצוב המדויק ביותר לביתכם. כך נוכל ליצור את הפינות המיוחדות, המעוצבות והמרשימות ביותר בביתכם.

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני