לכל הטיפים והכתבות

עיצוב דירות קטנות

עיצוב דירות קטנות אמנם עלול להציב אתגרים רבים בפני מעצבי פנים, אך בעזרת ניסיונה של לילך שפירא – עיצוב פנים והום סטיילינג, ניתן יהיה ליצור בעבורכם את העיצוב המדויק והמרשים ביותר. דירות קטנות הן לעיתים קרובות מנת חלקם של אנשים אשר בחרו להתגורר בערים הגדולות. כך, אמנם שטח המחייה הזמין להם יחסית קטן, אז איןהדבר חייב לפגוע באורח החיים שלכם ובעזרתה של מעצבת פנים מקצועית כמו לילך, תוכלו ליהנות מדירה מעוצבת שמרגישה הרבה יותר מרווחת ממה שחשבתם לראשונה.

עיצוב דירות קטנות במראה מרווח ונוח

על מנת לצלוח את משימת עיצוב דירות קטנות בהצלחה יהיה עליכם לפנות אל מעצבת פנים מקצועית ומנוסה כך תוכלו לקבל את פתרונות העיצוב המתקדמים ביותר. חשוב להבין כי מגורים בדירה קטנה אינם חייבים להיות מאתגרים במיוחד. זאת משום שבעת שילוב מדויק של אלמנטים עיצוביים ופרקטיים גם יחד, ניתן יהיה לפנות מקום בדירה ולהעניק לה מראה מרווח יותר, ליצור נישות אחסון בקירות ולעצב את התאורה בצורה הנכונה אשר תיצור את האווירה הנעימה ביותר לשהייה.

ניתן יהיה לנצל את נוכחותן של תקרות גבוהות לבניית חללי אחסון לגובה לרבות מדפים וארונות. כך את החללים האחרים ניתן יהיה להקדיש ליצירה פינות מעוצבות ושימושיות בה זמנית. תוכלו לשלב נישות גבס לאחסון ספרים, קופסאות פריטי נוי ועוד. צבעים בהירים לתקרה ולקירות והוספה של מראות או דלתות הזז יכולים לסייע ליצירתמראה של חלל גדול ומרווח יותר בעבורכם.

עיצוב דירות קטנות בסגנון מודרני - דגש על כל הפרטים הקטנים

בעת עיצוב פנים אנו נהיה חייבים להקדיש תשומת לב רבה לכל אותם פרטים קטנים שיש ברצוננו לשלב בעיצוב אך זאת מבלי להעמיס עליו. את הבחירה של החפצים הנכונים נוכל לבצע בסיוע של לילך שפירא – עיצוב פנים והום סטיילינג. כך נוכל ליצור את השילוב המרשים ביותר של כל הפריטים להם אתם זקוקים ויכולים ליצור יחדיו את העיצוב המיוחד ביותר בעבורכם.

עיצוב דירות קטנות בסגנון מודרני