לכל הטיפים והכתבות

עיצוב בתים קטנים

אין ספק כי עיצוב בתים קטנים זו משימה מורכבת אשר דורשת ניסיון, ראיית חלל נכונה ויצירתיות רבה. לשם הגשמת חלומכם לבית מעוצב תוכלו ליצור קשר עם לילך שפירא – עיצוב פנים והום סטיילינג. לילך מתמחה בעיצוב חללי מגורים, בהם שמה דגש רבעל חללי אחסון מתאימים ופונקציונליות מירבית מכל פריט ריהוט ואביזר אשר נמצא בחלל. זאת כמובן, מבלי להתפשר על האמירה העיצובית אותה אתם מעוניינים להשיג והאופי המיוחד אותו אתם מעוניינים להעניק לביתכם.

דגשים חשובים בעת עיצוב בתים קטנים 

עיצוב בתים קטנים יכול להיות מאתגר במיוחד בעקבות העובדה כי על העיצוב להיות פרקטי במיוחד ולספק את מקומות האחסון המספיקים על אף החלל הקטן.

· אמנם לא קיימת האפשרות להגדיל את החלל, אך ניתן יהיה לגרום לו להיראות גדול ומוארך יותר. זאתניתן יהיה להשיג באמצעות עיצוב מדויק ותכנון תאורה טבעית ומלאכותית בצורה נכונה.

· פתרונות אחסון חכמים כמו נישות מיוחדות או ארונות נסתרים בתוך פריטי ריהוט שונים יכולים לספק את הפתרוןהאלגנטי ביותר בעבור שטחי אחסון יעילים אשר ישמרו על סדר בבית.

· בעת עיצוב המטבח עולה הצורך למצוא דרכים יצירתיות לשלב את כל הכלים ואביזרי המטבח הדרושים בכדי לאפשר תפקוד נוח ויעיל במטבח בכל זמן נתון. הדבר יכול לשלב תלייה של כלים על הקירות או הוספה של מכשור משוכלל אשר יבצע פעולות רבות בעבורכם בזמן נחסך המקום.

· חשוב לזכור כי על אף המקום המועט אשר ועמד לרשות העיצוב החדש, הרי שעדיין ניתן יהיה לשמור על כל קועיצובי שתבחרו. בין אם מודרני או כפרי, ניתן יהיה לשלב כל סגנון במקצועיות כלשיהיה גם פרקטי וגם בעל מראה מרשים.

עיצוב בתים פרטיים קטנים

לילך שפירא – עיצוב פנים והום סטיילינג, תוכל להציג בפניכם את כללפתרונות העיצוב המיוחדים אשר יוכלו לענות בצורה מדויקת על כלל הצרכים ההעדפות העיצוביות שלכם. צרו קשר כבר היום על מנת לקבוע פגישת היכרות.

 

עיצוב בתים קטנים עם לילך שפירא