לכל הטיפים והכתבות

עיצוב פנים בצפון

עיצוב פנים בצפון יכול להכניס רוח חדשה ומרעננת לביתכם. על מנת לבצע שינוי בחלל הבית תוכלו לשכור את שירותיה של לילך שפירא- מעצבת פנים והום סטיילינג. בעזרתה תוכלו להפוך את הבית שלכם ליצירת מנות שניתן יהיה לחיות בה. עיצוב מרהיב לביתכם יכול להיות שלכם במרחק נגיעה, זה הזמן להתחיל להגשים חלומות.

עיצוב פנים בצפון – כי כל שינוי גדול מתחיל בפרטים הקטנים

שיפוץ דירה הוא תהליך מורכב שיכול לעלות לנו ביוקר אם נתחיל לנסות לעגל פינות. הדרך הטובה ביותר לצלוח את התהליך ולצאת מרוצים היא לשכור אדם שמתמחה בתחום עיצוב פנים בצפון. מעצב פנים מקצועי יוכל לעזור לכם להפוך את הפינה השקטה שלכם לחלל מעוצב בצורה שעונה על הצרכים שלכם באופן אידאלי.

עבודתו של מעצב הפנים מתחילה בשיחה הראשונית אתכם, שם יוכל להבין מה הקונספט העיצובי אותו אתם מחפשים. ובמידה ואתם עדיין מחפשים רעיונות, תוכלו לעיין בעבודות של המעצב ולשאוב רעיונות. לאחר מכן המעצב ישכלל את כל הפרטים יחד, מהגדולים ועד לקטנים ביותר, על מנת ליצור את העיצוב המתאים ביותר עבורכם. עיצוב העונה על הדרישות שלכם, מגבלות החלל בו ניתן לעבוד והתקציב אותו הגדרתם למשימה. זכרו כי העיצוב לא כולל רק צביעת קירות ושינוי מיקום של הספה. הום סטיילינג כולל גם הוספת צבעים, טקסטורות ועיצוב תאורה בצורה שתתאים לכם בצורה המושלמת.

על חלומות אסור לוותר

עצמו את העיניים ותנו יד חופשית לדמיון. מה אתם רואים כשאתם חושבים על הסלון המושלם? הוא נראה כמו מה שמחכה לכם בבית? ומה עם המטבח? חדר השינה? אולי הגיע הזמן לשינוי. אין סיבה להמשיך לחיות בחללים שלא משדרים שום אמירה, תנו לחלומות שלכם את המקום להתבטא. לילך שפירא- מעצבת פנים והום סטיילינג תשמח לעמוד לשירותכם ולכוון אתכם אל עבר הגשמת החלום של בית מעוצב שעונה על כל צורך שרק תוכלו לדמיין. בית צריך להיות המקום בו אתם מרגישים הכי בנוח, הוא צריך להיות אתם, רק בצורת בית.