לכל הטיפים והכתבות

עיצוב פנים תל אביב

עיצוב פנים תל אביב יספק עבורכם את הרוח העיצובית הרעננה שזמן כה רב חיפשתם. הגיע הזמן להתחדש ולא להתפשר על הדירה בה אתם חיים, זו לא רק דירה, זה הבית שלכם, והוא צריך להרגיש ככזה, מקום מפלט מהרעש שבחוץ. לילך שפירא- מעצבת פנים והום סטיילינג תשמח להציע לכם את שירותיה המקצועיים ולעזור בהפיכת החלום המעוצב שלכם למציאות בה אתם יכולים לגור.

שלבי תהליך עיצוב פנים תל אביב

כמו בכל פרויקט אחר, גם עיצוב פנים כולל מספר שלבים שהמעצבים עוקבים אחריהם:

1. פגישת היכרות עם הלקוח - במפגש הראשוני תלמדו להכיר את המעצבת אשר איתה תעבדו. זהו המקום להרחיב על הצרכים שלכם, התקציב העומד לרשותכם והסגנון העיצובי אליו אתם מתחברים.

2. הגשת הצעת עבודה - זהו למעשה הסכם העבודה עליו תחתמו. בו תורחב תוכנית עבודה מסודרת.

3. הגשת סקיצה ראשונית - יוצגו בפניכם מספר אופציות לחלוקת החלל עד לקבלת האופציה אליה אתם מתחברים.

4. בחירת קבלן ביצוע - קבלן טוב הוא הכלי השימושי ביותר עבורכם. לרוב מעצבי הפנים יש קבלנים מנוסים ובדוקים אשר איתם הם מעדיפים לעבוד.

5. הגשת תוכנית עבודה לביצוע - העברת תוכנית העבודה והשרטוטים לקבלן המבצע.

6. תחילת העבודה וביקורים באתר - גם בעת מהלך ביצוע השיפוצים, המעצבת תגיע לוודא כי הכל מתנהל כפי שצריך וכי העבודה מתבצעת בהתאם ללוח הזמנים שנקבע מראש.

7. סיום הפרויקט - בסופו של התהליך תוכלו לקבל חזרה את ביתכם המעוצב. תתחדשו!

בית שהוא כיף

עיצוב פנים איכותי שעונה על הצרכים הפרקטיים והעיצוביים שלכם יכול להפוך את הבית שלכם למקום שכיף לחזור אליו, לשהות בו, ולארח בו חברים ומשפחה. בית שתוכלו להתגאות בו יכול להיות שלכם, ואפילו במסגרת התקציב שלכם. לילך שפירא- מעצבת פנים והום סטיילינג מתמקדת ביצירת אווירה שנעים לשהות בה. על כן כל אלמנט עיצובי בו היא משתמשת נועד לשרת מטרה מסוימת, כאשר שילוב של כולם יצליחו לענות על כל הצרכים שלכם.