לכל הטיפים והכתבות

מעצבת פנים בקריות

גם ביום העמוס ביותר בעבודה, אנחנו יכולים לעצור לרגע ולדמיין איך זה ירגיש לחזור לרגע הביתה ולתפוס תנומה. אבל איך נראה הבית עצמו? האם הדירה שלכם מזמינה ומשרה תחושת נינוחות ברגע שאתם נכנסים אליה? מעצבת פנים בקריות יכולה לעזור לכם להפוך את הדירה למקום מפלט מהעולם הרועש סביב. לילך שפירא- מעצבת פנים והום סטיילינג תשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה וייעוץ בנוגע לעיצוב הבית.

יתרונות העבודה עם מעצבת פנים בקריות 

תהליך השיפוץ או עיצוב מחדש יכול להיות לא פשוט. במידה והשיפוץ הוא נרחב ייתכן ותאלצו למצוא פתרון מגורים לבני הבית, לילדים וגם לחתול האהוב שלכם. הלחץ והציפייה לרגע שהדירה תהיה מוכנה יכול להקשות על כל אחד. על כן חשוב שתעבדו עם מעצבת פנים בקריות, כך תוכלו להיות בטוחים כי יש אשת מקצוע אשר מטפלת בכל הגורמים ודואגת לצרכים שלכם קודם כל, במסגרת התקציב המוגדר מראש כמובן. 

· מעצבת פנים עובדת לרוב עם אותם קבלנים וספקים. כך היא כבר מכירה את איכות עבודתם ועל כן ממשיכה בשיתוף הפעולה. עבודה מתמשכת לצד אותם אנשים מבטיחה כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר ובמחירים מוזלים ללקוחות.

· מעצבת פנים בקריות יכולה לעזור לכם לתרגם את הצרכים שלכם לאלמנטים עיצוביים מרשימים שגם יראו טוב וגם יהיו שימושיים עבורכם.

· עבודה עם מעצבת יכולה לחסוך לכם הוצאות כלכליות מיותרות, העבודה תכלול עיצוב כללי של הדירה תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים כמו עיצוב ומיקום הרהיטים או שקעי החשמל. כך תוכלו להימנע מצורך בשיפוצים נוספים לאחר השיפוץ הגדול.

התאמה מלאה ללקוח

מעצבת פנים היא כמו קוסמת, שמצליחה לשלב בין סגנונות עיצוב שונים לבין היכולת להתאים את הפרטים הקטנים והשימושיים כך שיקלו על התפקוד היומיומי שלכם. לילך שפירא- מעצבת פנים והום סטיילינג מתמחה בעיצוב חללי מגורים כך שיעניקו לדיירי הבית את התחושה כי הם אכן הגיעו לבית האמיתי שלהם. מקום חם ונינוח בו הם יכולים להרשות לעצמם לנוח ולהירגע אחרי יום עמוס.