לכל הטיפים והכתבות

עיצוב דירה מודרנית

עיצוב דירה מודרנית הינה משימה שכדאי להשאיר לאנשים מנוסים והמיומנים ביותר בתחום העיצוב והאדריכלות. לשם יצירת העיצוב המרשים והמיוחד ביותר בדירתכם, תוכלו ליצור קשר עם לילך שפירא – עיצוב פנים והום סטיילינג. לילך, המתמחה בעיצוב דירות עם דגש על פונקציונליות מירבית, תשמח לעמוד לשירותכם, לייעץ, לעצב וללוות אתכם לכל אורך הדרך. העיצוב החדש של דירתכם יאפשר לכם מכורים בסביבה סה הכל משתלב בצורה הרמונית כך שנוצרת אווירה נעימה ונינוחה לשהייה. אין ספק כי העיצוב המודרני אשר לילך תעניק לדירתכם יוכל לשפר פלאים את איכות החיים שלכם והיכולת שלכם ליהנות מכל אותם הדברים הקטנים שמקיפים אתכם במהלך היום יום.

עיצוב דירה מודרנית – על מה הוא שם דגש?

בשעה שאתם מעוניינים להעניק לעיצוב הנוכחי של הדירה שלכם את המהפך לו היא זקוקה, הרי שאתם תזדקקו לשירותיה של מעצבת פנים מקצועית ומנוסה אשר תוכל ליצור עיצוב דירה מודרנית בצורה המוצלחת ביותר. העיצובים יכולים להיות שונים מגוונים, אך לרוב, עיצוב פנים מודרני דוגל במספר כללים.

• ישנה העדפה ברורה של פונקציונליות על פני קישוטיות. כך שנוכל להבחין בנוכחותם של אביזרים שימושיים רבים ופחות קישוטים ועיטורים.

• סגנון עיצובי מודרני דוגל באלמנטים עיצוביים פשוטים אשר לרוב אינם כוללים דוגמאות וקישוטים שונים.

• גוונים מנוגדים של שחור ולבן. פעמים רבות נוכל לשים לב כי עיצוב מודרני בוחר להיצמד לצבעים של שחור, לבן ואפור. אמנם ניתן יהיה להעמיק נגיעה עיצובית צבעונית מעטה, אך אלו יהיו הצבעים השולטים לרוב ושילוב של גוונים מנוגדים של שחור ולבן אשר משלימים זה את זה יכולים להיות התוספת המושלמת עבורכם.

עיצוב פנים דירה מודרנית בהתאמה אישית

לילך שפירא – עיצוב פנים והום סטיילינג תשמח לעמוד לשירותכם וליצור את עיצוב הפנים המתאים ביותר לסגנון החיים שלכם ולצרכים שלכם. העיצוב המדויק והמקורי ביותר יכול להיות שלכם, כל שיהיה עליכם לעשות הוא ליצור קשר ולקבוע את פגישת הייעוץ שלכם עם לילך.

עיצוב דירה מודרנית עם לילך שפירא