לכל הטיפים והכתבות

עיצוב פנים מודרני

עיצוב פנים מודרני דוגל בקווים נקיים, חללים פתוחים ומדויקים ומראה כללי מלוטש אשר יאפשר לכל דיירי הבית לחיות בעיצוב טרנדי ואופנתי. לשם השגת העיצוב המדויק ביותר אשר יוכל לענות על הצרכים העיצוביים והפונקציונליים שלכם גם יחד תוכלו לפנות אל לילך שפירא - עיצוב פנים והום סטיילינג. לילך מתמחה בעיצוב דירות ותוכל להעניק לכל פרויקט את תשומת הלב המגיעה לו על מנת שאתם תוכלו ליהנות מהתוצר הסופי המושקע והמעוצב ביותר.

עיצוב פנים מודרני – ככה עושים את זה נכון

העיצוב המודרני הגיע גם לארץ וכבש חיש מהר את ליבם של אנשים ומעצבים רבים. ואין הדבר מפתיע כלל. עיצוב זה מעניק לכם את היכולת לחיות בבית אשר עונה עלכל הצרכים היום יומיים שלכם בו בזמן שהוא שומר על אווירה מדויקת ונקייה. עיצוב פנים מודרני יהיה זה שישים דגש על הנקודות הבאות:

· שמים דגש עלפונקציונליות – בשעה שאנו בוחרים בעיצוב פנים מודרני, חשוב להבין כי הדגש העיצוביהיה קודם כל על הפונקציונליות של כלל האביזרים והרהיטים בבית. מה שחשוב הוא נוחות השימוש והמחייה בבית, כך שאין צורך במתן דגש על קישוטיות מוגזמת כמו בסגנונות עיצוב אחרים.

· דיוק עיצובי – סגנון עיצוב זה דוגל בקווים נקיים ומדויקים בכל פינה בבית. על למעשה נוכל להשיג איזון רךבין החפצים השונים והריהוט כמו גם המבנה עצמו והזרימה בין החדרים. על מנת לקבל עיצוב מדויק יהיה עלינו לבחור בארגון הפריטים השונים בצורה נכונה, כך ניצור אווירהרגועה ונינוחה.

· דגש על התאורה – חשוב לזכור כי התאורה יכולה לתרום רבות ליצירתו של עיצוב פנים מודרני. כך בעזרת ניצולנכון של התאורה הטבעית נוכל גם לחסוך בהוצאות החשמל וגם ליצור את ההדגשות הנחוצות ברחבי החללים השונים.

עיצוב פנים מודרני יוקרתי לאווירה שקטה ונינוחה

לשם יצירתה של האווירה המדויקת והניחוה בה תוכלו לחיות בנוחות מירבית, תוכלו לפנות אל לילך שפירא – עיצוב פנים והום סטיילינג ולקבל את הפתרונות היצירתיים ביותר לכל הדילמות העיצוביות שלכם.

עיצוב פנים מודרני יוקרתי לאווירה שקטה ונינוחה