לכל הטיפים והכתבות

עיצוב כפרי מודרני

עיצוב כפרי מודרני עם לילך שפירא

עיצוב כפרי מודרני לביתכם לא חייב להיות חלום רחוק. בעזרתה של לילך שפירא –עיצוב פנים והום סטיילינג תוכלו להשיג את העיצוב עליו חלמתם מזה זמן רב ולשדרג את איכות חייכם בקלות ובאווירה נעימה וחמימה. לילך מתמחה בעיצוב דירות ובתים ותשמח לסייע לכם להפוך את ביתכם למקום המפלט המושלם והחמים ביותר מן העולם הרועש שסביב.

עיצוב כפרי מודרני – מוצאים את השילוב ההרמוני האידיאלי שבין הסגנונות השונים

במבט ראשון עיצוב כפרי מודרני נשמע קשה מאוד להשגה, אך חשוב לזכור כיניסיונה של מעצבת פנים מקצועית ומיומנת יהיה זה שיצליח ליצור את עיצוב המבוקש עלידכם ולהעניק לכם ולבני משפחתכם את האפשרות לגור בבית מעוצב למשעי אשר גם משדר חמימות רבה.

· סגנון העיצוב המודרני שם לו לדגש את הפונקציונליות של העיצוב ומפחית בקישוטיות צבעונית. כך שמסגנון זהנוכל לראות את שאיבת ההשראה לחפצים שימושיים וסידור הבית בצורה שתאפשר שימוש נוח בכל אביזריו ובמרחב אשר עומד לרשותנו.

· סגנון העיצוב הכפרי יתמקד יותר ביצירה של חיים באווירה ביתית, חמימה ומזמינה. בין אם במושב או בעירהגדולה, הגדש יהיה על חוויית המגורים הנינוחה ביותר.

השילוב שבין שני הסגנונות הללו יכול להשלים זה את זה ולהשתלב יחד בצורה מוצלחת במיוחד. כך שלמעשה נוצר בית נעים,אלגנטי, מזמין ומרגיע אשר גם נוח לשימוש של כל בני המשפחה, כל זאת מבלי שייווצר עומס מבחינה עיצובית בחדרים השונים.

עיצוב כפרי מודרני - מראה נקי, חמים ומזמין

אין ספק כי השילוב שבין שתי סגנונות עיצוב מנוגדים לכאורה יהיה מיוחד במינו וייצור בביתכם את האווירה המודרנית אשר מתבססת גם על מספר נגיעות עיצוב כפריות. השילוב המיוחד הזה ייצור מראה נקי, אך גם חמים ומזמין. לשם קבלת הייעוץ המקצועי ביותר, תוכלו ליצור קשר עם לילך שפירא – עיצוב פנים והום סטיילינג ולזכור בעיצוב הפנים הייחודי ביותר אשר יהיה גם פונקציונלי להפליא וגם ישמור על מראה רענן ומודרני.