לכל הטיפים והכתבות

עיצוב פנים דירות קטנות

לעיתים נראה כי עיצוב פנים דירות קטנות הוא כמעט ובלתי אפשרי. מה כבר אפשר לעשות בדירה קטנטנה חוץ מלהעביר את הזמן ולקוות שהיא הייתה גדולה יותר? מעצב פנים מקצועי יכול לעשות המון. דירה קטנה לא אומרת כי אתם צריכים לחיות בתוך קופסת גפרורים חשוכה ולא מעוצבת. לילך שפירא- מעצבת פנים והום סטיילינג עמדה לא פעם באתגר בהצלחה. חשיבתה היצירתית ושימוש באביזרים בעלי פונקציונליות גבוהה יכולים לעשות את כל ההבדל.

עיצוב פנים דירות קטנות – טיפים מהמעצבת שלכם

עיצוב דירות קטנות הוא ללא ספק אתגר, אבל ישנם מספר טיפים שיכולים לעזור לכם לנצל את המקסימום מהדירה ועדיין לשמור על אלמנטים עיצוביים שנעימים למראה.

· צבעים בהירים לקירות - צבעים בהירים יוצרים אשליה של חלל גדול, על כן מומלץ לעבוד עם קירות בהירים יחסית ולשלב ריצוף בהיר.

· שילוב מקומות אחסון - אחד האתגרים בדירות קטנות, זו למעשה העובדה שהן קטנות. על כן, הוספה של מקומות אחסון בתוך נישות גבס יכולות לעזור למקום את כל החפצים שלכם מבלי שיתחילו להיערם ולהשרות תחושה של חוסר סדר.

· מראות - ניתן לשלב מראות כאלמנט עיצובי. המראה יוצרת אשליה כי החלל גדול יותר ממה שהוא באמת. כך שבעזרת תליית מראה בקצה מסדרון תוכלו לקבל תחושה של חלל גדול יותר.

· תאורה - תכנון ועיצוב תאורה בצורה נכונה יכול ליצור עיצוב של פינות מוגדרות בדירה מבלי להעמיס על החלל הכללי. ישנם סוגים שונים של דרכים להאיר את הבית, מנורות קיר, תקרה, עומדות ועוד. משחק עם אלומות האור יכול להוות אלמנט עיצובי אשר לא תופס מקום בחלל הכללי.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

כל בחירה עיצובים תהיה בעלת השפעה רבה בדירות קטנות. על כן התכנון חייב להיות מדויק ולשים דגש מיוחד על כל פרט ופרט על מנת שנוכל למצות את המקסימום מהדירה. בעבודה עם לילך שפירא, מעצבת פנים והום סטיילינג, הצעד הראשון יהיה הגדרה מדויקת של הצרכים שלכם על מנת שנוכל לבנות יחד את התוכנית והעיצוב שמתאים לכם בצורה מושלמת.